Fri frakt inom Sverige på alla köp över 999 kr

Asterias Rubens lampskulptur

Regular price 1 995 kr
Inkl moms Shipping calculated at checkout.
Asterias Rubens lampskulptur
Asterias Rubens lampskulptur
Asterias Rubens lampskulptur
Asterias Rubens lampskulptur

Lampskulpturens höjd inklusive medföljande ljuskälla: 62 cm. Höjd utan ljuskälla: 41 cm. Fotens diameter: 15,5 cm. Vit slät E27-lamphållare. Vit sladd med strömbrytare.

CE-märkt.

Droppformad dimbar LED-ljuskälla ingår. 240x130 mm. 4W, 135 lm, 2000K

Alla Retrofruns lampskulpturer är unika och tillverkas endast i ett exemplar. De är signerade och numrerade.